Wyniki konkursów:

Plastyczny

Pod koniec września pięcioro uczniów z klasy II wzięło udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Grodzisku Mazowieckim z Filią w Izdebnie Kościelnym. Został on zorganizowany z okazji 100 rocznicy urodzin Marii Konopnickiej pod następującym hasłem: „A wiecie Wy, dzieci co słonko widziało?”. Spośród wysłanych prac III miejsce w powiecie zajął Tytus Kacprzak za pracę pt: „Cichy wieczór”. W nagrodę, oprócz dyplomu, otrzymał książkę Marii Konopnickiej „Wiersze dla dzieci” oraz kredki – pastele olejne. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplom uczestnictwa oraz nagrodę pocieszenia kredki świecowe wykręcane. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Konkurs wiedzy pożarniczej.

9 lutego 2011r. odbyły  się eliminacje szkolne do OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „Młodzież zapobiega pożarom”.  W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas IV-VI.Dzieci przygotowała i przeproawdziła konkurs Magdalena Wasek.

Do eliminacji gminnych zakwalifikowano następujące osoby:

Dominik Bartczak - 58 pkt.

Szymon Włodarkiewicz - 58 pkt.

Daniel Błaszczyk - 48 pkt.

Monika Kolarczyk - 4 pkt.

Aleksandra Mirgos - 42 pkt.

Kolejny etap konkursu - gminny wygrali:

Dominik Bartczak - I miejsce

Szymon Włodarkiewicz - II miejsce

Monika Kolarczyk - III miejsce

Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe i prawo do udziału w zawodach na stopniu powiatowym.

W etapie powiatowym najlepsi byli:

Szymon Włodarkiewicz - I miejsce

Dominik Bartczak - III miejsce

Obaj chłopcy otrzymali nagrody rzeczowe i są dumą Naszej szkoły!

PZU

Zdjęcia z konkursu plastycznego dotyczącego "Obiadów Czwartkowych" znajdziecie w zakłądce "Z życia szkoły" - Semestr I 2010/2011r.

"Żabie kołysanki"

9 listopada 2010r. uczennice klasy III reprezentowały naszą szkołę
w "Żabim Zlocie" - przeglądzie artystycznym organizowanym przez

(Mini) Muzeum Żaby w Domu Kultury w Żabiej Woli.
Dzieci przedstawiły krótkie teksty liryczne, które miały pozwolić przygotować się żabkom do zimowego snu (temat prezentacji - "Żabie Kołysanki"). Po występach dzieci przyszedł czas na występy profesjonalistów. Na scenie pojawili się aktorzy. Przedstawili opowieść o Rozalinie i Bambolinie, dwóch żabkach obżartuszkach.
Na każdego uczestnika imprezy czekał słodki poczęstunek i miła niespodzianka.

kołysanki      kołysanki      kołysanki

Góra grosza.

W dniach 22. 11.- 03. 12. 2010 r. w naszej szkole odbywała się zbiórka pieniędzy w związku z ,, Górą Grosza" organizowaną przez Towarzystwo ,, Nasz Dom".
Akcja została zorganizowana pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka i innych placówek opiekuńczo- wychowawczych. Nasi uczniowie malowali plakaty propagujące akcję i zachęcające kolegów do udziału w niej.
W tym roku udało nam się zebrać 19 782 sztuki monet, co czyni kwotę 438, 54 zł. W przeliczeniu na jednego ucznia daje to wartość 210 sztuk.
Najwięcej monet zebrał uczeń klasy "0" Sebastian Sadowski o wartości około 300 złotych.
Dziękujemy wszystkim za udział w akcji i pomoc dla osób, których los doświadczył.

dyplom

Data utworzenia: 2013-08-31 22:04:22