Organizacje uczniowskie:

SU - Sklepik uczniowski

Z dniem 15.09.2015 Sklepik Uczniowski zakończył swoją działalność.

SKO - Szkolna Kasa Oszczędności:

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole ma bardzo długą tradycję. Uczniowie przez cały rok oszczędzają pieniądze. Organizowane są akcje i konkursy mające ich do tego zachęcić. Do SKO może należeć każdy uczeń naszej szkoły. Dowodem przynależności jest książeczka otrzymana od opiekuna. Można na nią wpłacać właściwie dowolną kwotę pieniędzy (nie mniej jednak niż 1 zł). Opiekun SKO prowadzi dokumentację zgodnie z wytycznymi banku, który dla systematycznie oszczędzających uczniów funduje nagrody rzeczowe.

Zuchy "Leśne Ufoludki", Harcerze " Leśni Ludzie"Działamy od września 2014r. w ramach Chorągwi Mazowieckiej ZHP - Hufiec Mszczonów.
Na zbiórki uczęszcza 17 zuchów i 6 harcerzy.
Drużynę Harcerską „ LEŚNI LUDZIE", prowadzi Anna Cebula.
Gromada Zuchów przyjęła nazwę „ LEŚNE UFOLUDKI" . Drużynową jest Anna Gałazką, mama jednego z zuchów- Mateusza.

Data utworzenia: 2013-09-08 15:10:40
Data modyfikacji: 2017-01-03 22:23:27