Zasady przetwarzania danych osobowych

11 kwietnia startuje tegoroczna akcja LISTY DLA ZIEMI

www.postronienatury.pl

Wakacje 2018 - oddziały przedszkolne

Został ustalony plan dyżurów wakacyjnych dla publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gminie Żabia Wola. Wnioski składamy od 05.04. do 30.04.2018r., do sekretariatu naszej szkoły.

Dokument:

Zarządzenie 2018

zarządzenie 2018 pdf

Półkolonie - lato 2018

Ustalono harmonogram półkolonii organizowanych w szkołach dla dzieci z terenu Gminy Żabia Wola. Więcej informacji w załączonych dokumentach. Karty zgłoszenia (także do innych szkół) składamy w sekretariacie naszej szkoły do dnia 01.06.2018r.

Dokument:

Półkolonie

półkolonie pdf

Informacja nt. rekrutacji dzieci do przedszkoli publicznych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019:

Szanowni Państwo,

W dniu19 marca 2017 r. rozpoczynamy rekrutację do oddziałów przedszkolnych w:

1. Publicznym Przedszkolu „Leśna Kraina" , Żabia Wola ul. Leśna 2;
2. Szkole Podstawowej im. Marii Kownackiej w Skułach, Skuły ul. Mszczonowska 3.

Rekrutację do publicznych przedszkoli prowadzonych przez osoby fizyczne, prowadzą:

1. Przedszkole „Żabka", Żabia Wola ul. Warszawska 9;
2. Przedszkole „Promyk", Ojrzanów - Towarzystwo, ul. Długa 12

Rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkoli publicznych/oddziału przedszkolnego mogą złożyć na rok szkolny 2018/2019 deklarację kontynuacjiedukacji przedszkolnej w przedszkolu/oddziale przedszkolnym , w terminie od dnia 1 marca do dnia 9 marca br. - wówczas nie podlegają postępowaniu rekrutacyjnemu.

Złożona deklaracja jest gwarancją miejsca w danej placówce.

Dokumenty:

Zarządzenie

Uchwała

Archiprzygody!

Rozpoczynamy cykl warsztaów z architektury dla naszych sześciolatków! Więcej w zakładce Życie Szkoły/Archiprzygody

Logo nck      logo archiprzygody

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Publikacja zawarta w poniższym linku jest zaadresowana do rodziców oraz opiekunów dzieci,które wymagają. Znajdują się tam wskazówki dotyczące opieki medycznej, psychologicznej, wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji dziecka jak i zasad orzekania o niepełnosprawności, w tym: zakres pomocy socjalnej w postaci świadczeń, ulg i uprawnień zagwarantowanych przez Państwo.

Konkurs na najpiękiejszy List dla Ziemi

List dla Ziemi Dominiki Knaś, uczennicy klasy VI znalazł się wśród 125 wyróżnionych prac. Zachęcamy do głosowania na najpiękniejszy List dla Ziemi! Głosowanie trwa do 25 września i jest możliwe przez portal Facebook. Wyniki zostaną ogłoszone 30 września. Poniżej podajemy link do strony:
www.facebook.com/fundacjaarka/photos/a.1839388962753023.1073741933.112736422084961/1839401556085097/?type=3&theater

Ważna informacja dla Rodziców

Uruchomiliśmy już dwa telefony komórkowe do bezpśredniego kontaktu Rodziców z Nauczycielami świetlicy i Wychowawcami klas przedszkolnych.

Przedszkolaki - 571 415 905

Świetlica -  571 421 310

Zbiórki ZHP
Czuwaj!
W co drugą sobotę miesiąca w naszej szkole odbywają się zbiórki 8 Drużyny Harcerskiej „Leśni Ludzie". Do tej pory przygotowaliśmy pudelka na plastikowe nakrętki, dla Filipa Sucheckiego Dostarczyliśmy je do pobliskich sklepów. W październiku uporządkowaliśmy mogiłę na cmentarzu w Skułach poświęconą nieznanym ofiarom wojny.
W najbliższym czasie planujemy gry historyczne, udział
w obchodach Dnia Niepodległości. Zapraszamy do nas wszystkich chętnych uczniów
z klas 3-6!
- opiekun drużyny Anna Cebula

zhp     zhp     zhp

Konkursy

W zakładce Osiągnięcia umieściliśmy informacje o przewidzianych konkursach, w których nasi uczniowie będą brali udział.

Ponadto Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II( życie i twórczość) został rozstrzygnięty. Więcej w zakładce Osiągnięcia/ Konkursy.

Świetlica

Jeśli macie ochotę zapoznać się z działalnością świetlicy w naszej Szkole zapraszamy po szczegółowe informacje do zakładki Uczniowie/Świetlica

Programy edukacyjne o tematyce prozdrowotnej

Przystąpiliśy po raz kolejny do realizacji programów: "Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami" (klasy 0), "Czyste powietrze wokół nas" (klasy 0), "Nie pal przy mnie proszę" (klasy I-III), "Znajdź właściwe rozwiązanie" (klasy IV-VI), "Śniadanie daje moc" (klasy 0-III).

Angielski w pigułce - pomoc dla chętnych

Program komputerowy "Angielski w pigułce" jest dostępny dla wszystkich na stronie www.spoldzielniaprogresia.pl 7125

Ogólnopolski Program Wiarygodna Szkoła
Dołączyliśmy do grona szkół w Polsce, które są w stanie zabezpieczyć właściwy poziom edukacyjny, wychowawczy oraz bezpieczeństwo swoim uczniom.

certyfikat      certyfikat      certyfikat

Data utworzenia: 2013-09-08 23:56:32