Idea, motto

Programy edukacyjne 2019-2020:

"Owoce w szkole"

99 % uczniów z klas I-V ze szkoły bierze udział w programie „Owoce w szkole". Uczniowie 3 razy w tygodniu otrzymują porcję składającą się z jednego produktu owocowego i jednego produktu warzywnego (w postaci soku albo świeżego owocu lub warzywa). Celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej dzieci.

"Szklanka mleka"
97 % uczniów naszej szkoły uczestniczy w programie „Szklanka mleka". Celem tego programu jest dbałość o zdrowie dzieci oraz edukacja z zakresu żywienia. Uczniowie otrzymując pożywne mleko, utrwalają zdrowe nawyki żywieniowe.

"Warzywa i owoce w szkole"

Uczniowie z klas I-V ze szkoły biorą udział w programie „Owoce i warzywa w szkole". Uczniowie 4 razy w tygodniu otrzymują porcję składającą się z jednego produktu owocowego i jednego produktu warzywnego (w postaci soku albo świeżego owocu lub warzywa). Celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej dieci.

Ogólnopolskie program "Megamisja"

Program ten realizowany jest na zajęciach świetlicowych. Szczegóły w zakładce Uczniowie/Świetlica

Internetowy Teatr TVP dla szkół

Nowatorski projekt Telewizji Polskiej, którego ideą jest tworzenie jak najszerszego dostępu do wydarzeń kulturalnych na wysokim poziomie. Skierowany do uczniów małych miejscowości , oddalonych od placówek teatralnych, z zamiarem urozmaicenia zajęć i zaszczepienia na trwałe w młodych odbiorcach zamiłowania do sztuki ambitnej i wartościowej.

Data utworzenia: 2017-01-03 22:13:41
Data modyfikacji: 2019-11-12 21:38:43